Silvercrest 317085

Objem
280 ml

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

obrovská spokojenost, děcka přestaly konečně lámat normální dávkovač ze stěny při jeho stisknutí :-D

• Dá se nastavit množství mýdla
    • Dodání s baterkami
    • Změnila bych design víčka, snadno se zamaže
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Regulace množství dávkovaného mýdla (4 stupně)
    • Ukazatel stavu baterií
    • Ukazatel množství mýdla v nádržce

Zatím vše funguje jak má, jen je nutné použít kvalitní baterie, nebo akumulátory

Objem
280 ml

100% hygienická a bezdotyková obsluha Na tekuté mýdlo, šampon, prostředek na mytí nádobí nebo dezinfekční prostředek LCD displej s ukazatelem naplnění, dávkovaného množství a stavu baterie Funkce vyprázdnění k odstranění nežádoucích zbytků mýdla Ochrana proti stříkající vodě (IPX4) Včetně baterií Technické údaje Objem: cca 280 ml Rozměry cca 13 x 8,5 x 18,3 cm (D x Š x V) Hmotnost cca 390 g (včetně baterií)

• Dá se nastavit množství mýdla
    • Dodání s baterkami
    • Změnila bych design víčka, snadno se zamaže
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Regulace množství dávkovaného mýdla (4 stupně)
    • Ukazatel stavu baterií
    • Ukazatel množství mýdla v nádržce

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Produkt je moc fajn, velká spokojenost

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Pokud jej neutopite, je spolehlivý
    • Stav veterinu a naplnění mýdlem na displeji
    • 4 stupně množství mýdla
    • Funkce vyprázdnění nádoby s mýdlem (30s vydávání)
    • Dobře utěsněny prostor baterií
    • Pěkný design
    • Relativně úsporný provoz
    • Světlo při dávkování
    • Zrcadlový povrch krytu displeje
    • Ukazatel hladiny mýdla hlásí nedostatek při zbytků ještě 100ml

Máme jej již podruhé. První jsme utopili naší vinou. Mezitím jsme měli nějaký z bezdoteku.cz (Lidl přestal mít v nabídce), což byl asi o 100,- dražší, s horším designem, tragickou voděodolností, kdy kontakty pro baterie a všechny viditelné šroubky zrezivěly jak liška už po 3 měsících.
    Takže jsme šli opět do osvědčeného typu.
    Tenhle má trošku jiné kódové označení, než měl předchozí, ale prakticky je stejný. Jediné, čím si nejsem jistý, že u předchozího bylo je funkce vyprázdnění nádobky na mýdlo. Tahle funkce vypadá dobře a dá se využít například i pro čištění. Při zmáčknutí obou tlačítek + a - na delší dobu se spustí čerpadlo na 30 s. Vhodné k vyčerpání zbylého mýdla, ale taky třeba po nalití teplé vody k pročištění zanesených "trubek". Dávkovač má svetlo, které svítí při výdeji mýdla. Taková bobina, která potěší zejména při noční návštěvě toalety, kdy není potřeba zapínat světlo. Uvidíme, jak dále. Při nových zkušenostech doplním.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• -zatim jen krátce vyzkoušené.

Dávkovač zatím jen krátce vyzkoušené.
    Snad bude fungovat i nadále.Jinak spokojenost.

• Zobrazená kapacita baterek + množství mýdla
    • Dávkovač je zbytečně veliký, ocenila bych menší. Sotva se mi na umyvadlo vejde.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

již několikátý, snad vydrží déle než předchozí

• vzhled
    • displej se stavem baterie a hladinou mýdla
    • spolehlivost
    • relativně nízká spotřeba
    • svítící dioda do místa dávkování
    • stav hladiny mýdla je podhodnocený
    • zrcadlový horní díl můžete stále leštit

Měl jsem vzhledově prakticky stejný, ale dřívější model s jiným kódovým označením, který se mi porouchal. Natekla do něj voda, když jsem jej čistil a další Silvercrest nebyl k sehnání. Po intermezzu s dávkovačem z bezdoteku.cz, kdy se dostávala vlhkost do místa pro baterii, rezavěly šroubky, ruka se musela dávat téměř až k čidlům, aby dávkovač spustil, a na umývadle vypadá hůř než tento, atd., jsem se rozhodl jít zas do Silvercrestu, který už se dal zas sehnat.
    Nevím, co vše změnili, takže určitě doplním časem. Zatím jsem zjistil, že je nová funkce "vyprázdnění mýdla", kdy dávkovač dává 30s v kuse. To se hodí i pro čištění. Jednou za čas je dobré přístroj propláchnout teplou vodou.
    Co nezměnili, a je to popsané i v návodu, je měření hladiny mýdla. Signál nízké hladiny začne blikat už při zbývající náplni 100ml. To mi připadá, vzhledem k tomu, že celková náplň je 280ml, celkem zbytečně brzy.
    Zrcadlový povrch horního víka bohužel taky nezměnili, takže kdo je aspoň trošku čistotný, bude stále leštit upatlaný, povrch, na kterém je vidět každá zaschlá kapička vody.
    Dobré je nastavení dávkování množství vydávaného mýdla ve 4 hodnotách. Používáme teď nově mýdlo českého výrobce Prosavon https://mydla.heureka.cz/prosavon-tekute-mydlo-s-olivovym-olejem-5-l/, protože jsme nebyli s Dove spokojení a dost nás vysušovalo a vypadá to, že i pro tento dávkovač je vhodnější. Zdají se mi dávky pravidelné a i po delším stání je dávka vcelku stejná.
    Časem recenzi budu doplňovat.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• zboží je funkčni a splnuje mé představy